dlaczego my?

Istotne powody dla których warto wybrać naukę u naszuch lektorów

KILKA POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO NAM ZAUFAĆ:


ZAANGAŻOWANIE

Zaangażowanie naszego całego personelu jest kluczem do Państwa sukcesu. Współpracujemy wyłącznie z ludźmi w których dostrzegamy pasję, którą potrafią podzielić się ze swoimi słuchaczami a nawet nią nimi zarazić.

EUROPEJSKIE STANDARDY

Korzystamy wyłącznie z podręczników i materiałów dydaktycznych zgodnych z europejską klasyfikacją poziomu biegłości językowej

ATMOSFERA KTÓRA SPRZYJA NAUCE

Atmosferę tworzą ludzie.  Dzięki profesjonalnemu zespołowi lektorów, pracy w małych grupach oraz sympatycznej i ciepłej atmosferze możesz osiągnąć najlepsze wyniki.

KOMUNIKACJA TO PODSTAWA

 Stawiamy na słowo mówione. Komunikacja werbalna naszych słuchaczy to nasz cel główny.  Dlatego na każdym poziomie zaawansowania komunikacja stanowi podstawę zajęć.

DOŚWIADCZENIE W NAUCZANIU

Wychodzimy z założenia, że dobra szkoła to przede wszystkim świetni lektorzy z odpowiednimi kwalifikacjami, bogatym doświadczeniem i przygotowaniem pedagogicznym.  Na trudnym i konkurencyjnym rynku językowym działamy już blisko 10 lat i z powodzeniem kształcimy zarówno osoby indywidualne jak i pracowników firm i korporacji.

ELASTYCZNOŚĆ W PODEJŚCIU DO KLIENTA

Dotyczy to zarówno miejsca i czasu odbywania się zajęć jak również kwestii finansowej. Oferujemy atrakcyjne rabaty i zniżki dla stałych i nowych klientów.

Nasi klienci